çatalca Çekici , çatalca Oto Çekici, çatalca En Yakın Çekici
çatalca Çekici , çatalca Oto Çekici, çatalca En Yakın Çekici

Çatalca Çekici

Çatalca Çekici ve Çatalca araç çekici, Oto Kurtarıcı ihtiyaçlarınızda En Yakın ve En hızlı , Ucuz oto çekici hizmetimiz 7 Gün 24 Saat vardır. Çatalca ,Tüm Mahalle Ve Köy bölgelerinde kurtarıcı hizmeti almak için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. Çatalca Oto Yol Yardım Sektörde Liderdir.

Çatalca Çekici İçin Hemen Arayın %25 İndirim Kazanın

Oto Çekici’mi Arıyorsunuz?

Yakıtınız’mı? Bitti.

Aracınız ‘mı? Yolda Kaldı.

Lastik mi? Takılacak.

Kaza’ mı? Yaptınız.

Tekne’nizi mi? Taşıyacaksınız.

Motorsikletiniz’i mi? Taşıyacaksınız.

Aracınız da sorunlar mı ?var.

Uzakta’mı kaldınız?

Korkmayın biz varız İstanbul ’un neresinde olursanız olun en kısa sürede sizleri çözüme kavuşturuyor ve yolda bırakmıyoruz.

Çatalca Oto Kurtarıcı , Çatalca Yol Yardım
Çatalca Oto Kurtarıcı , Çatalca Yol Yardım

Çatalca da en yakın Çekici hizmeti vermekteyiz. Oto Kurtarıcı ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınız.Hızlı ve Güvenilir firmayız.

Çatalca oto kurtarıcı

Çatalca oto kurtarma

Çatalca en yakın çekici

Çatalcada araç çekici

Çatalca yol yardım

Çatalca tır kurtarıcı

Çatalca kamyon çekici

Çatalca araç taşıma

Çatalcadaki oto çekiciler

Çatalca oto kurtarıcılar

Çatalca araç çekme

Çatalcanın çekici firmaları

Çatalca otomobil kurtarma

Çatalca çekici numarası, numaraları

Çatalca oto çekme

Çatalcada araba çekici

Çatalca çekici hizmeti

Çatalca çekici hizmetleri

Çatalca çekici firması , çekici firmaları

Çatalca Yol Yardım , kurtarma
Çatalca Yol Yardım , kurtarma

Çatalca Çekici

Çekici araçları, Sizlere yol yardım ihtiyacı duyduğunuz anlarda, Otomobilinizin bir yerden başka bir yere naklini gerçekleştirmek amacı ile yapılmış özel araçlardır. Çekiciler sizin talebiniz doğrultusunda en yakın servise veya sanayi sitesine aracınızı götürerek, arızasını gidermek için hizmet sunmaktadırlar. Aracınız hangi marka ve model olursa olsun çekici araçları bunları üzerine almak suretiyle taşıyabilirler. Sizde Çekici ihtiyacı duyuyorsanız web sitemizde yer alan telefon numarası’ ndan ulaşabilirsiniz.

Çatalca Oto Çekici

Oto Çekici sektöründe Acil hizmet ve kaliteyi bir arada sunmayı hedeflemiş olan firmamız, Bulunduğunuz noktaya Çatalcada En Yakın Oto Çekici aracımızı anında yönlendirerek, hizmet almanızı sağlamkatadır. Oto çekici firmamızda tecrübeli ve deneyimli personel ile günün her saati en iyi oto çekici hizmetlerini vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız andan itibaren siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ile yanınızda olmaktayız.

Çatalca Oto Çekici Kurtarma

Oto Kurtarma denince ilk akla geldiği üzere, aracınızla kaza yaptınız veya çamura saplandı ise bu araçlar ile Kurtarma işlemi yapılmaktadır. Oto kurtarma zahmet ve tecrübe isteyen bir işlemdir, bu sebeple seçeceğiniz Çekici firmasını iyi düşünmeniz gerekmektedir. Aracınızın zarar görmeden oto kurtarma işleminin gerçekleşmesi en itina gösterdiğimiz durumdur. Kurtarıcı araçlarımızla her daim yanınızdayız.

ÇEKİCİ NEDİR? NE ZAMAN ÇEKİCİ GEREKİR?

Çatalca Oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım aracı veya araba çekici olarak adlandırılan araçlar, genel anlamda “çekici” sınıflandırması içinde değerlendirilir. Hareket halinde olmayan araçların bir yerden başka bir yere nakledilmesi işleminde çekicilerden yararlanılır. Aracın arıza veya kaza yapması gibi nedenlerle hareket edemiyor oluşu, yardım amaçlı çağırmanın başlıca nedenidir.

Oto çekiciler, özel mekanizmaya sahip araçlardır. Bazı çekiciler hidrolik sistemle arabayı kaldırıp taşırken bazıları ise elektrikli sistemle çalışır. Çekicilerin kasa sistemleri de farklılık gösterir. Kayar kasalı çekiciler, sabit kasalı çekiciler ve ahtapot çekiciler arasından, çekilecek aracın özelliğine göre seçim yapılabilir.

Yolda Kaldığınız Zaman İlk Yapmanız Gerekenler

Çeşitli araba arızaları nedeniyle aracınız hiç beklemediğiniz anda yolda kalabilir. Peki, aracınızın yolda kalmasına neden olacak arızalar ya da eksiklikler nelerdir? Araç yolda kalınca ne yapılmalı?

Arabanızı Yavaşça Yolun Sağına Çekin

Arabanız tam olarak durmayıp teklemeye başladıysa ayağınızı gazdan kaldırın, ani fren yapmadan yolun sağına doğru ilerleyin ve el frenini çekin. Otobandayken böyle bir sorun yaşarsanız da dörtlülerinizi yakın ve Çatalca Oto yol yardım ı gelene kadar aracınızdan ayrılmayın.

Diğer Sürücülerin Sizi Fark Etmesini Sağlayın

Çatalca Yol Yardım

Dörtlüleri yakmanın yanında gece böyle bir durum yaşarsanız reflektör kullanın. Buradan da aracınızda her zaman olası kötü durumlar için reflektör bulundurmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Arabanızın kaputunu açmak da bir sorunla karşı karşıya kaldığınızın diğer sürücüler tarafından anlaşılmasını sağlar. 

Yol Yardımı Çağırın

Yol yardımı hizmeti kullanıyorsanız çağırın. Kasko sigortanız yol yardımı hizmeti sağlıyorsa ilgili çağrı merkezini arayıp yardım isteyin. Yol yardımı kullanmıyorsanız çekiciyi, polisi veya bulunduğunuz bölgenin konumuna göre jandarmayı arayabilirsiniz. Çekici çağırma ücreti ise firmalara göre farklılık gösteriyor.

Araba Neden Yolda Kalır?

En sık karşılaşılan sorunlardan biri lastiklerin inmesidir. Lastikleriniz indiği için yolda kaldıysanız en yakın benzin istasyonuna gidip lastiklerinizi şişirtmelisiniz.

Arabanın yolda kalmasının nedenlerinden biri de akünün bitmesidir. Akü bittiğinde neler yapmanız gerektiği ise bu yazımızda. 

Debriyaj veya vites teli kopmuş olabilir.

Araç su kaynatmış, motor hararet yapmış olabilir.

Araba kullanıyorsanız onun dilinden de anlıyor olmalısınız. Çünkü farklı sorunlara karşı ilk müdahaleyi yapabilmek için önce sorunun neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir. Size sorunsuz ve keyifli yolculuklar dileriz.

Çatalca Hizmet Bölgeleri

AKALAN MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ATATÜRK MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

AYDINLAR MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

BAHŞAYİŞ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

BAŞAK MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

BELGRAT MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

CELEPKÖY MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ÇAKIL MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ÇANAKÇA MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ÇİFTLİKKÖY MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

Çatalca En Yakın Çekici

DAĞYENİCE MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ELBASAN MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

FATİH MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

FERHATPAŞA MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

GÖKÇEALİ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

HALLAÇLI MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

Çatalcada Oto Çekici

HİSARBEYLİ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

İHSANİYE MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

İNCEĞİZ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

İZZETTİN MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

KABAKÇA MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

KALEİÇİ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

KALFA MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

KARACAKÖY MERKEZ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

KARAMANDERE MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

KESTANELİK MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

KIZILCAALİ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

MURATBEY MERKEZ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

NAKKAŞ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

Çatalca Oto Yol Yardım

OKLALI MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ORMANLI MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

OVAYENİCE MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ÖRCÜNLÜ MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

ÖRENCİK MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

SUBAŞI MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

YALIKÖY MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

YAYLACIK MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

YAZLIK MAHALLESİ OTO ÇEKİCİ

# Çatalca Mitsubishi Kurtarıcı# Çatalca Nissan Kurtarıcı # Çatalca Ford Kurtarıcı# Çatalca Toyota Kurtarıcı # Çatalca Volvo Kurtarıcı # Çatalca Anadol Kurtarıcı # Çatalca Dacia Kurtarıcı # Çatalca Isuzu Kurtarıcı # Çatalca Bmw Kurtarıcı # Çatalca Daf Kurtarıcı # Çatalca Porsche Kurtarıcı # Çatalca Tofaş Kurtarıcı # Çatalca Cargo Kurtarıcı # Çatalca Fiat Kurtarıcı# Çatalca Chrysler Kurtarıcı # Çatalca Seat Kurtarıcı # Çatalca Mercedes-Benz Kurtarıcı # Çatalca Renault Kurtarıcı # Çatalca Mini Kurtarıcı# Çatalca Infiniti Kurtarıcı # Çatalca Peugeot Kurtarıcı # Çatalca Lancia Kurtarıcı # Çatalca Tata Kurtarıcı # Çatalca Saab Kurtarıcı # Çatalca Skoda Kurtarıcı # Çatalca Man Kurtarıcı # Çatalca Dodge Kurtarıcı # Çatalca VolkswagenKurtarıcı # Çatalca Daewoo Kurtarıcı # Çatalca Ferrari Kurtarıcı # kadıköy elektrikçi

Çatalca Oto Kurtarıcı

 

Çatalcada her yerde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak….