binkılıç Çekici , binkılıç Oto Çekici, binkılıç En Yakın Çekici
binkılıç Çekici , binkılıç Oto Çekici, binkılıç En Yakın Çekici

Binkılıç Çekici

Binkılıç Çekici ve Binkılıç araç çekici, Oto Kurtarıcı ihtiyaçlarınızda En Yakın ve En hızlı , Ucuz oto çekici hizmetimiz 7 Gün 24 Saat vardır. Binkılıç ,Tüm Mahalle Ve Köy bölgelerinde kurtarıcı hizmeti almak için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. Binkılıç oto Yol Yardım Sektörde Liderdir.

Binkılıç Çekici İçin Hemen Arayın %25 İndirim Kazanın

Oto Çekici’mi Arıyorsunuz?

Yakıtınız’mı? Bitti.

Aracınız ‘mı? Yolda Kaldı.

Lastik mi? Takılacak.

Kaza’ mı? Yaptınız.

Tekne’nizi mi? Taşıyacaksınız.

Motorsikletiniz’i mi? Taşıyacaksınız.

Aracınız da sorunlar mı ?var.

Uzakta’mı kaldınız?

Korkmayın biz varız İstanbul ’un neresinde olursanız olun en kısa sürede sizleri çözüme kavuşturuyor ve yolda bırakmıyoruz.

binkılıç Oto Kurtarıcı , binkılıç Yol Yardım
Binkılıç Oto Kurtarıcı , Bin kılıç Yol Yardım

Çekici hizmeti vermekteyiz. Oto Kurtarıcı ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınız.Hızlı ve Güvenilir firmayız.

binkılıç oto kurtarıcı

binkılıç oto kurtarma

Binkılıç en yakın çekici

Binkılıçda araç çekici

Binkılıç yol yardım

Binkılıç tır kurtarıcı

Binkılıç kamyon çekici

Binkılıç araç taşıma

Binkılıçdaki oto çekiciler

Binkılıç oto kurtarıcılar

Binkılıç araç çekme

Binkılıç çekici firmaları

Binkılıç otomobil kurtarma

Binkılıç çekici numarası, numaraları

Binkılıç oto çekme

Binkılıçda araba çekici

Binkılıç çekici hizmeti

Binkılıç çekici hizmetleri

Binkılıç çekici firması , çekici firmaları

Binkılıç Yol Yardım , kurtarma
Bin Kılıç Yol Yardım , kurtarma

Binkılıç Çekici

Çekici araçları, Sizlere yol yardım ihtiyacı duyduğunuz anlarda, Otomobilinizin bir yerden başka bir yere naklini gerçekleştirmek amacı ile yapılmış özel araçlardır. Çekiciler sizin talebiniz doğrultusunda en yakın servise veya sanayi sitesine aracınızı götürerek, arızasını gidermek için hizmet sunmaktadırlar. Aracınız hangi marka ve model olursa olsun çekici araçları bunları üzerine almak suretiyle taşıyabilirler. Sizde Çekici ihtiyacı duyuyorsanız web sitemizde yer alan telefon numarası’ ndan ulaşabilirsiniz.

Bin kılıç Oto Çekici

Oto Çekici sektöründe Acil hizmet ve kaliteyi bir arada sunmayı hedeflemiş olan firmamız, Bulunduğunuz noktaya Bin kılıçda En Yakın Oto Çekici aracımızı anında yönlendirerek, hizmet almanızı sağlamkatadır. Oto çekici firmamızda tecrübeli ve deneyimli personel ile günün her saati en iyi oto çekici hizmetlerini vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız andan itibaren siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ile yanınızda olmaktayız.

Binkılıç Oto Çekici Kurtarma

Oto Kurtarma denince ilk akla geldiği üzere, aracınızla kaza yaptınız veya çamura saplandı ise bu araçlar ile Kurtarma işlemi yapılmaktadır. Oto kurtarma zahmet ve tecrübe isteyen bir işlemdir, bu sebeple seçeceğiniz Çekici firmasını iyi düşünmeniz gerekmektedir. Aracınızın zarar görmeden oto kurtarma işleminin gerçekleşmesi en itina gösterdiğimiz durumdur. Kurtarıcı araçlarımızla her daim yanınızdayız.

ÇEKİCİ NEDİR? NE ZAMAN ÇEKİCİ GEREKİR?

Binkılıç Oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım aracı veya araba çekici olarak adlandırılan araçlar, genel anlamda “çekici” sınıflandırması içinde değerlendirilir. Hareket halinde olmayan araçların bir yerden başka bir yere nakledilmesi işleminde çekicilerden yararlanılır. Aracın arıza veya kaza yapması gibi nedenlerle hareket edemiyor oluşu, yardım amaçlı çağırmanın başlıca nedenidir.

Oto çekiciler, özel mekanizmaya sahip araçlardır. Bazı çekiciler hidrolik sistemle arabayı kaldırıp taşırken bazıları ise elektrikli sistemle çalışır. Çekicilerin kasa sistemleri de farklılık gösterir. Kayar kasalı çekiciler, sabit kasalı çekiciler ve ahtapot çekiciler arasından, çekilecek aracın özelliğine göre seçim yapılabilir.

Yolda Kaldığınız Zaman İlk Yapmanız Gerekenler

Çeşitli araba arızaları nedeniyle aracınız hiç beklemediğiniz anda yolda kalabilir. Peki, aracınızın yolda kalmasına neden olacak arızalar ya da eksiklikler nelerdir? Araç yolda kalınca ne yapılmalı?

Arabanızı Yavaşça Yolun Sağına Çekin

Arabanız tam olarak durmayıp teklemeye başladıysa ayağınızı gazdan kaldırın, ani fren yapmadan yolun sağına doğru ilerleyin ve el frenini çekin. Otobandayken böyle bir sorun yaşarsanız da dörtlülerinizi yakın ve Binkılıç Oto yol yardım ı gelene kadar aracınızdan ayrılmayın.

Diğer Sürücülerin Sizi Fark Etmesini Sağlayın

Binkılıç Yol Yardım

Dörtlüleri yakmanın yanında gece böyle bir durum yaşarsanız reflektör kullanın. Buradan da aracınızda her zaman olası kötü durumlar için reflektör bulundurmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Arabanızın kaputunu açmak da bir sorunla karşı karşıya kaldığınızın diğer sürücüler tarafından anlaşılmasını sağlar. 

Yol Yardımı Çağırın

Yol yardımı hizmeti kullanıyorsanız çağırın. Kasko sigortanız yol yardımı hizmeti sağlıyorsa ilgili çağrı merkezini arayıp yardım isteyin. Yol yardımı kullanmıyorsanız çekiciyi, polisi veya bulunduğunuz bölgenin konumuna göre jandarmayı arayabilirsiniz. Çekici çağırma ücreti ise firmalara göre farklılık gösteriyor.

Araba Neden Yolda Kalır?

En sık karşılaşılan sorunlardan biri lastiklerin inmesidir. Lastikleriniz indiği için yolda kaldıysanız en yakın benzin istasyonuna gidip lastiklerinizi şişirtmelisiniz.

Arabanın yolda kalmasının nedenlerinden biri de akünün bitmesidir. Akü bittiğinde neler yapmanız gerektiği ise bu yazımızda. 

Debriyaj veya vites teli kopmuş olabilir.

Araç su kaynatmış, motor hararet yapmış olabilir.

Araba kullanıyorsanız onun dilinden de anlıyor olmalısınız. Çünkü farklı sorunlara karşı ilk müdahaleyi yapabilmek için önce sorunun neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir. Size sorunsuz ve keyifli yolculuklar dileriz.

# binkılıç Mitsubishi Kurtarıcı# binkılıç Nissan Kurtarıcı # binkılıç Ford Kurtarıcı# binkılıç Toyota Kurtarıcı # binkılıç Volvo Kurtarıcı # binkılıç Anadol Kurtarıcı # binkılıç Dacia Kurtarıcı # binkılıç Isuzu Kurtarıcı # binkılıç Bmw Kurtarıcı # binkılıç Daf Kurtarıcı # binkılıç Porsche Kurtarıcı # binkılıç Tofaş Kurtarıcı # binkılıç Cargo Kurtarıcı # binkılıç Fiat Kurtarıcı# binkılıç Chrysler Kurtarıcı # binkılıç Seat Kurtarıcı # binkılıç Mercedes-Benz Kurtarıcı # binkılıç Renault Kurtarıcı # binkılıç Mini Kurtarıcı# binkılıç Infiniti Kurtarıcı # binkılıç Peugeot Kurtarıcı # binkılıç Lancia Kurtarıcı # binkılıç Tata Kurtarıcı # binkılıç Saab Kurtarıcı # binkılıç Skoda Kurtarıcı # binkılıç Man Kurtarıcı # binkılıç Dodge Kurtarıcı # binkılıç VolkswagenKurtarıcı # binkılıç Daewoo Kurtarıcı # binkılıç Ferrari Kurtarıcı # Ataşehir Elektrikçi

Çatalca Oto Kurtarıcı

Çatalcanın her yerinde 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz tek bir araç yolda kalmayana kadar çalışmak….